Image by Markus Spiske

פסיכותרפיסטית

ומנחת סדנאות התפתחות אישית

פסיכותרפיסטית ומנחת סדנאות התפתחות אישית

טיפול פרטני בקליניקה ובטבע, סדנאות התפתחות ומעגלי נשים ליצירה והשראה

מאמינה כי בכל אדם מצוי פוטנציאל אשר ממתין למימוש. 

כפי שצמח זקוק למים, אויר, שמש ואדמה דשנה - כך זקוק האדם לתנאים המתאימים לשם מימוש הכוחות והאיכויות הטמונים בו. 

 

אחד על אחת או ביחד עם הקבוצה. בקליניקה המערסלת מול חלון גדול הפונה אל היער או בישיבה פשוטה על האדמה החשופה. לכל אחד הדרך שלו להיות - ולבטא נוכחותו עוצמתו. 

 

במפגש המשותף ניצור מרחב מוגן אשר יאפשר מפגש מחודש עם עצמך בעיניים טובות - בסביבה המעודדת ריפוי, הזנה והגשמה. נלמד לנהל את פני העצמי, לפגוש מקומות בנפש המבקשים ריפוי ולעבור דרך הכאב, כך שתוכל/י להיות קרוב/ה יותר אל עצמך, להתחבר למקורות השראה וחדוות הקיום באותנטיות ובמלאות. 

 

אני מאמינה בתהליך הטיפולי ובאיכות הקשר שנוצר תוך כדי ההליכה המשותפת. 

ומכאן ההזמנה שלי אליך לפעימה המשותפת, בקצב ובדרך שלך.  

 

בואו באשר תהיו.

קצת עליי

מטפלת רגשית. כזו העושה שימוש במגוון כלים עשיר: 

שיחה בעיניים טובות, מיינדפולנס (נוכחות), יצירה ושהות בטבע, Present Therapy - בשילוב כלי הפשטות שבאלוהות.

טיפול פרטני בקליניקה ובטבע, סדנאות התפתחות ומעגלי נשים ליצירה והשראה

 • טיפול פרטני למבוגרים קליניקה בזכרון יעקב

  תהליך נפשי-רוחי-התפתחותי פרטני. מפגש טיפולי בעיניים טובות בשילוב כלי Present Therapy, מיינדפולנס (נוכחות) והאקומי מבית 'טבע ומהות' - לצד הבעה ויצירה ותהליכי מודעות ותודעה מבית 'האוניברסיטה הקוסמית'. המפגשים מתקיימים בקליניקה ביתית עם חלון גדול הפונה אל היער.

 • טיפול-טיול 

  טיפול נפשי פרטני בטבע 

  לילדים ולמבוגרים

  מבוגרים - מפגש טיפולי פרטני הנערך ביער או ליד המעיין תחת כיפת השמיים. נפגשים, מטיילים בנופים המתחלפים בטבע הקרוב, מתיישבים לכוס תה ופותחים שיחה של הלב.

  ילדים - מפגש טיפולי פרטני הנערך ביער או ליד המעיין במקום קבוע. אני והילד/ה נפגשים, מציירים ביחד בחול, מדליקים אש, מבשלים בישולי טבע. תוך כדי משחק משותף ויצירה - נוגעים בחיים עצמם.

 • החופש לחיות

  סדנא להעצמת הביטחון בחיים

  סדנא עמוקה, קצרה וממוקדת לחיזוק הביטחון העצמי. בתהליך ממוקד ועמוק בן 6  מפגשים, נגשר יחד בין מצבים בהם אנו חווים חוסר ביטחון והגשמה, לבין ביסוס המסוגלות, הבשלות והמימוש.

 • מעגל התפתחות יצירה והשראה נשית בטבע

  זוהי הזמנה למסע של הלב היודע. חיבור לתשוקה והשראה - להוות חלק ממכלול וליצור יחד - אישה לצד אחותה. 

  הצטרפי אלינו למעגל נשים יוצרות לפעימה החודשית.  

"הרבה נשמה יש לך ועיניים נוצצות. עיניים שיש בהן הבטחה, אור ושמחה טהורה. סבלנות אומץ וכנות. שובבות וסקרנות, תקווה ומשאלה. עיניים שרואות לעומק הנפש והנשמה - ואמרו לי כשהגעתי אלייך כי להכל יש מקום, לכל החלקים שלי. 

וזה הצמיח לי כנפיים -  ונתן לי אדמה יציבה לתהליך.  


הטיפול מאפשר לי מרחב לרפא בו את הנפש שלי, להקשיב לגוף וללב תוך שימוש בקלפים המחוברים למרכזי אנרגיה בגוף, לצ׳אקרות. התהליך נותן הרבה מקום לביטוי לעולם הפנימי שלי, לקול שלי בעולם, לדמיון שלי ולמה שהכי תומך אותי ומבקש מקום באותו רגע. מרחב של תמיכה אנרגטית, נקי מהרעשים בחוץ - ויוצר איזון פנימי פיזי ונפשי. מרחב עדין ומחבק, שאת מחזיקה ותומכת. וזה בעצם בית. פיסת שקט - מרחב בטוח ונעים. המקום שבו אני יכולה להיות אני ולהביע רגשות - ש מקום לדמעות שלי ולחלומות הכי כמוסים. מרחב בו אין בו שיפוטיות ואין ביקורת. יש חמלה ואהבה אינסוף ויש אמונה בי - בטוב שבי, במסע ובהתפתחות שלי.


הטיפול מאפשר לי חיבור לנשמה ולחוכמה שבי ולבקשה העמוקה למציאת הייעוד שלי ביקום - ורואה הרבה מעבר לתפיסות המוכרות. התהליך מעניק לי חופש וחיבור למהות שלי - מרחב לחלום ולהעמיק לעוד עולמות: הכרה בכך שאני חלק מהיקום והיקום הוא חלק ממני. כי יש לי בו חלק - בעבר ובהווה, כי אני לא פה סתם ויש אינסוף. תודה לך על האמונה בי ובדרך הייחודית שלי. ביכולות המיוחדות שלך מוריה, בכוחות שלך וברגישות אין קץ - את מצליחה לאסוף את כל זה לכדי שלם. בידיים חמות וחיבוק, ביכולת לגעת ולרפא, בעדינות, בלב הגדול שלך שיש בו הרבה מקום להכיל. 

 

יכול להיות שזה אותם שמיים שהיו פה כבר מיליוני שנים - אבל העולם שלי יותר מיוחד כשאת הולכת בתוכו ואומרת שאפשר להיות ייחודית, אחרת ומיוחדת. וזה נותן לי לתהות - 'מי אני באמת?' ולשאול באומץ ובתמימות. ובעוד הרבה לבבות ילדים שבגרו שאני לא מכירה אבל מגיעים אלייך למרחב גם. 

 

אני יודעת בעבור עצמי, בלב שלי , שהרבה זמן לא הרגשתי ככה בבית, תחושת שייכות ומקום טבעי לזרוח באורי האמיתי, להיות אני באמת. באותנטיות."

סימונה

לתיאום שיחת ייעוץ

מוריה גבסי - הלך רוח

הרשמה לניוזלטר 

עקב/י אחרי ברשתות החברתיות

 • Facebook
 • Instagram

© 2021 MORIA GABSI -  Created by STEPHANIEHARARI.COM