top of page
Image by Dominik Scythe

טיולים וסדנאות בהתאמה אישית

טיולים וסדנאות בהתאמה אישית

יש כל כך הרבה מה לראות ולחקור בישראל, לפעמים קשה לדעת מאיפה להתחיל.

טיול של חצי יום // טיול יום בשילוב סדנא ומפגשים // טיול רב-יומי. שפע שיכול לעיתים מבלבל – וכאן החיבור. נתכנן ונוציא לאור את החלום - טיול ו/או סדנא העונים לתחומי העניין והתשוקות שלכם.

מוקסמים מדתות ואמונות? היסטוריה וארכיאולוגיה מרגשים אתכם יותר מכל? ספרו לנו מה ואיך – ונצא לחקור יחד - דרך הרגליים של הלב - בצומת האמונות של המסגדים, בתי הכנסת והכנסיות. בסמטאות הצרות והדרכים הצדדיות - נפגוש את האנשים והטעמים דרך השווקים הצפופים. תערובת ססגונית של ערבים, יהודים ונוצרים מכל העולמות המתחברים יחד בארץ המעונים והקדושות. בגליל, בכרמל או בהר.

אוהבים סדנאות אומנות ייחודיות ומלאכות מסורתיות – כאלו המריחות כמו עץ ישן, צמר רך, מחטי ליבוד וסנסנים לקליעת אהילים?! סיור אמנותי הוא הדרך שלכם להתגלגל בדרכים. בואו לחוות מקרוב את שפע הסדנאות, היוצרות והאמנים הייחודיים לזכרון יעקב, וואדי ערה וחוף הכרמל.

תיירות מתחדשת בדגש סדנאות ומפגשי אומן ויוצרים מקומיים: קליגרפיה ערבית, קדרות בחימר, ליבוד בצמר, הדפס אקולוגי (אקו-פרינט) על בד או נייר, הכנת נייר פרחוני, גילוף מסורתי בעץ, בובות תירס ועוד ועוד. היכרות מחודשת עם ישראל דרך הידיים היוצרות של הלב.

משוגעים על הטבע? כנראה שצריכים לצאת לטיול-יום בטבע. המדבר הצחיח או גבעות ירוקות-עד, חוף הים הסוער או הרחם העוטף של היער: שפע של טיולי יום ומסלולים באזור זכרון יעקב, ואדי ערה וחוף הכרמל.

לסיום, אתם מוזמנים למפגש עם המקומיים – כי כולנו חלק מסיפור גדול הרבה יותר ולכולנו יש סיפור לחלוק. נרד מהכבישים הראשיים לטובת הדרכים הצדדיות. נפגוש את אנשי המפתח באזור, נחשף ולתיירות המתחדשת באזור. יזמויות מקומיות // פעילי שלום בגדה ובכפרים הערביים // נשים מעוררות השראה ומובילות-דרך במגזר הערבי // יקבים מקומיים וחקלאות בת-קיימא// ארגוני שלום, יוצרים, אמנים ועוד רבים וטובים.

ספרו לנו על החלום שלכם.

נגשים אותו ביחד עד לפרטי-הפרטים.

טיולים בהתאמה אישית

ישראל שלנו כה זעירה - אולם תוך מספר דקות נסיעה אנו נחשפים למגוון כה רחב וססגוני של נופים, אמונות ומציאויות מקבילות. פסיפס נדיר וייחודי של תרבויות, עמים ואמונות. עולם בתוך עולם בתוך עולם - כאן מתחת לאף.

הטיולים מזמנים התבוננות כנה על המציאות - בציר שבין החוויה הפנימית והחיצונית. התחדשות הנולדת מתוך התנסות, טעימה ומפגשים בינאישיים. ברגעי קסם אלו נולדת נקודת מבט חדשה נולדת - מהפנים החוצה. אתה חוזר הביתה עם תיק מלא בזכרונות, רשמים ותובנות מסע.

 

תספרו לנו על החלומות שלך - ואנו נבנה בעבורכם את את הטיול שהלב שלכם מבקש.

morkigansi_20201117_195740_0.jpg
img-20200107-wa0019.jpg

סדנאת יצירה בהתאמה אישית

שפע מפגשי סדנאות יצירה השראה והתפתחות בהתאמה אישית. בטבע סביב המדורה, במדרחוב או באירוח ביתי הפונה לשמורה. 

 

סדנאות לשימור מלאכות מסורתיות: ליבוד, אקו-פרינט, גילוף או קליעה ועוד. סדנת לחמים וריבות באירוח ביתי בזכרון יעקב. סדנת קלפים להתבוננות והתפתחות אישית. מה שתבחר/י - כל סדנא והקסם שהיא מביאה.

מחפשת מתנה ייחודית לחבר/ה? מתלבטת בין סדנת תוכן/ אמנות או אפיית לחמים וריבות?! מוזמנת ליצור קשר ולהתרשם ממגוון סדנאות לשימור מלאכות מסורתיות לצד סדנאות מודעות וקלפים להתפתחות אישית.

טיול בשילוב יצירה בטבע בהתאמה אישית

מתלבטים לגבי תכנון טיול למשפחה? מתכננים סדנא עם ערך מוסף לחבר/ה? מתקשים לבחור בין טיול בחוף הכרמל או בהרי מנשה? סדנת ליבוד עם לחמים וריבות באירוח ביתי, סדנת קלפים להתפתחות והשראה או סדנת יצירה בטבע הפתוח? אז בעצם למה לבחור, אם אפשר גם וגם?! ספרו לנו על נטיית לבכם - וביחד נוציא לאור את החלום. 

 

שפע של טיולים, מפגשים, שבילים וסדנאות בהתאמה אישית

20200819_150230.jpg
הדס גמליאל

מוריה יוצרת חיבור מקסים בין הסיפור לבין הקיים, בין ההיסטוריה להווה, בין הנפש לידיים, בין מה שנמצא פנימה למה שמשתוקק לצאת החוצה. במהלך היום הקשבנו לסיפורים, לאנשים, לטבע וגם לעצמינו. מוריה הובילה חוויה מדהימה שיצרה שילוב טבעי ונעים בין טיול ליצירה, בין החוויה הקבוצתית לחוויה האישית. כל זה במקצועיות מרשימה, ידע עצום וחיוך שובה לב.  ממליצה בחום לבוא, להתנסות ופשוט להתאהב.

הדס גמליאל, ישראל

לשיחת ייעוץ והרשמה

20200315_104626.jpg

רוצה להצטרף לטיול?

  1. נא מלא/י את דף ההרשמה

  2. ניצור איתך קשר ע"מ להירשם לטיול

  3. הבטח/י את מקומך באמצעות התשלוםt

  4. נשלח לך רשימת מידע לקראת היציאה לטיול

bottom of page