top of page
Image by Łukasz Rawa

טיפול פרטני למבוגר
בקליניקה במושב גינתון

טיפול פרטני למבוגרים
בקליניקה 
במושב גינתון

מאמינה כי בכל אדם מצוי פוטנציאל אשר ממתין למימוש. כפי שצמח זקוק למים, אויר, שמש ואדמה דשנה - כך זקוק האדם לתנאים המתאימים לשם מימוש הכוחות והאיכויות הטמונים בו. על מנת ליצור את התנאים האופטימליים - נייצר מרחב מוגן שיאפשר מחודש עם עצמך בעיניים טובות בסביבה מאפשרת המעודדת ריפוי, הזנה והגשמה. הטיפול מותאם לצרכים שלך ונע בין גישות טיפול שונות דוגמת טיפול דינמי, טיפול התנהגותי וקוגניטיבי, טיפול בהבעה ויצירה ועוד. 

 

בטיפול אני משלבת כלים מתוך שיטות עבודה שונות אותן חקרתי ודרכן התפתחתי לאורך העשור האחרון כגון: Present Therapy, מיינדפולנס (נוכחות) והאקומי מבית 'טבע ומהות', לצד קלפי מודעות ותודעה מבית 'האוניברסיטה הקוסמית'. התהליך מבוסס על עקרונות וערכים כגון - סטינג קבוע, אמון ההולך ונבנה במהלך הקשר. הכלה והקשבה לקשת הרגשות העולה - לצד חיבור אל מקורות ההשראה, התשוקה וההגשמה.

 

הטיפולים מתקיימים בקליניקה ביתית במושב גינתון הפונה אל מרחב טבעי ובטוח המאפשר לך להתוודע לעצמך באופן מלא, בריא ושלם.

morkigansi_20200229_182511_0_edited.jpg

למי זה מתאים?

סובלים מחרדה או דיכאון? הפרעות קשב וריכוז? זיכרונות טראומטיים או משבר כלשהו? 

הייתים רוצים ליצור שינוי בחיים ולא יודעים איך?! אפשר וניתן ליצור שינוי ניכר בחייכם אל עבר ריפוי, הגשמה ומימוש. 

 

התוצאה היא הפחתה משמעותית בחרדות, קבלת כלים להתמודדות, רוגע, שקט נפשי, הנאה מפעילות יומיומית ושיפור באיכות החיים. 

 

מטפלת במבוגרים ונוער

בקליניקה ביתית בזכרון יעקב. 

אם הגעתם לנקודה שבה אתם מרגישים צורך או רצון לשפר את איכות חייכם וזקוקים למישהו שיקשיב לכם ויהיה שם עם כל הלב,  השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

חוויות לאורך השנים

כאדם שבתקופה ההיא חייו היו על פרשת דרכים וטעוני קשיים קיומיים, חשבונות נפש, תהיות וספקות בכלל על המסלול שלי בחיי והחיים בכלל, חיפשתי אוזן קשבת מקצועית להיעזר בה. לקחתי החלטה מודעת לחזור לייעוץ פסיכולוגי כלשהו אבל גם ידעתי שאני מעדיף שיהיה לכך ערך מוסף. וכך קבענו להיפגש לשם הניסיון. המפגש השבועי הזה הפך להיות קבוע ושנה אחרי, אני יכול לומר שמצאתי את מבוקשי בכל הנוגע לייעוץ ותמיכה שלהם הייתי זקוק.

לשמחתי הרבה הרגשתי בנוח להיפתח  מולה והבנתי שיושבת מולי אשת מקצוע ברמה גבוהה שלוקחת את עבודתה ברצינות ורואה עמוק מאוד לרבדים הכי אינטימיים של הנפש .

מוריה הצליחה ממש כבמטה קסם ובאורך רוח יוצא דופן , להוביל אותי בחזרה למסלול מדויק ונכון עבורי שכמו היה שם כל חיי וחיכה שאצעד בו בעזרת המדריך (במקרה זה המדריכה) הנכון/נה.

יריב ,2020

אין מספיק מילים להודות עבור הטיפול המקצועי והאיכותי שחוויתי. את כל כך קשובה, מדוייקת, מקצועית ויעילה. מעולם לא חוויתי טיפול עוצמתי ואנרגטי כזה בעברי.

במשך תקופה קצרה יחסית חוללת שינוי עצום בחיי.

לימדת אותי להאמין בעצמי, לסמוך על האינסטינקטים שלי ולהסתכל אל נבכי נפשי מבלי לחשוש לגעת גם בנקודות הכואבות ביותר.

החווייה שעברתי איתך היתה שונה וייחודית. חשתי שאני עוברת תהליך משמעותי ועמוק בתוכי.  אני מודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לפגוש מטפלת עם כשרון טבעי ואישה מיוחדת כמוך.   

תודה על מי שאת ומה שאת. 

רונית ,2020

לשיחת ייעוץ והרשמה

bottom of page